Scheuren op Circuit Park Zandvoort
Gas op die.... tosti! Elk jaar weer een racend snel en gaaf event: de Max Verstappen dagen op het circuit van Zandvoort. Spot jij op de foto ons foodcourt van dit jaar?
Stagiaires gezocht!
Marketing-, sales- of Event management-ervaring opdoen in een groeiende organisatie die altijd in beweging is? Echt proeven van het werkende leven? Wij zijn op zoek naar een enthousiaste stagiair(es) die ons team komt versterken. Zoek jij een stageplaats in een jong en snel groeiend bedrijf? Hap dan snel toe!
Event met levende legendes
Sportkledingmerk Zaes organiseerde een relatie-event met toertocht. Wij waren van de partij om gratis stroopwafels weg te geven aan deelnemers en andere genodigden, of beter gezegd: levende legendes.
Overige blogs
Oliebollenseizoen geopend!
Oudejaarsborrel of nieuwjaarsreceptie? Medewerkers of zakenrelaties verrassen? Bij Dutch Food Concepts is de oliebolgekte losgebarsten! Je kunt bij ons elke dag (t/m 8 januari) terecht voor heerlijke Oliebolls, in kleine en grote hoeveelheden, met of zonder rozijnen. Bestel ze hier!
Cut the crêpe @ Goede Vrijdag
Op Goede Vrijdag maakten wij met de PoffertjesBar en het CrêpesHouse onze opwachting tijdens de SOV Studiedag in Beverwijk. Een groots opgezette studiedag bij het Kennemer College, voor docenten van middelbare scholen.



