Terug naar overzicht

Stroopwafels in Brussel

Na een geslaagd event in Londen, mochten we voor Exact Online nu in Brussel stroopwafels uitdelen aan beursbezoekers.

Onze mobiele cateringunit paste perfect in het stijlvolle decor van de opdrachtgever. Deze inklapbare aanwinst hebben we met name ontwikkeld voor projecten binnen en buiten Europa. Steeds meer organisaties willen namelijk verse stroopwafels laten bakken op beurzen in het buitenland. Een verse traktatie is tenslotte de ideale ijsbreker. De opklapbare, mobiele cateringunit kan gewoon mee in het bagageruim van het vliegtuig, zodat we buitenlandse reizen veel scherper kunnen aanbieden. Meer weten? Mail of bel ons: 071 - 20 20 101. 

Onder de beursbezoekers ook deze beeldschone Française, die onlangs als vierde eindigde bij de Miss France-verkiezing. 

 

Amsterdam Golf Show

We waren met Eatdutchwaffles van de partij tijdens de tiende editie van de Amsterdam Golf Show bij evenement locatie Borchland, naast De Toekomst van Ajax. Een sfeervol evenement, waar een smakelijke impressie van is gemaakt. Met een mooi shot van onze mobiele unit.  

Wethouder Langeveld trakteert verse stroopwafels bij Rustoord en Berkhout

Wat een lekker feest was dit... En wat voelt het goed om mensen blij te maken. Wil jij nou ook het verpleeghuis van jouw opa of oma verrassen? Het zorgpersoneel van een familielid bedanken? Of je medewerkers op iets lekkers trakteren? Voor een actietarief van maar € 150 euro* komen wij langs! Mail naar sales@dutchfoodconcepts.nl of bel naar 0252-349617.

*excl. BTW - Binnen de Bollenstreek geen voorrijkosten

Verse stroopwafels in München

Uit naam van IPS Technology delen we deze week in München verse stroopwafels uit aan beursbezoekers. 

Overige blogs

 

Met 5 concepten in Madurodam!

Je ziet het goed, daar ligt een bakje poffertjes. En nee, dit is niet gephotoshopt. Het is een echt bakje, op een echt plein. Tijdens deze herfstvakantie staan we namelijk met vijf concepten in Madurodam! Naast poffertjes kunnen bezoekers tot eind oktober ook smullen van suikerspinnen, popcorn, wafelfriet en stroopwafels!

Poppin' festival vibes

Het zonnetje op je gezicht, een drankje in je hand en heerlijke muziek in je oren. En wat is dan fijner dan een vers portie popcorn, gewoon naar je toe gebracht! Onze belly-trays zijn de droom van iedere festival-ganger!

Ready for a sweet timelapse?

Let's go! In 40 seconden zie je hoe wij op locatie stroopwafels bakken, bijna op werkelijke snelheid:) In het echt zijn we in staat om (met één ijzer en één bakker) 125 stroopwafels per uur te bakken. Op verzoek kunnen we deze capaciteit uiteraard vergroten, met meer ijzers en meer medewerkers.