Terug naar overzicht

Stroopwafels in Brussel

Na een geslaagd event in Londen, mochten we voor Exact Online nu in Brussel stroopwafels uitdelen aan beursbezoekers.

Onze mobiele cateringunit paste perfect in het stijlvolle decor van de opdrachtgever. Deze inklapbare aanwinst hebben we met name ontwikkeld voor projecten binnen en buiten Europa. Steeds meer organisaties willen namelijk verse stroopwafels laten bakken op beurzen in het buitenland. Een verse traktatie is tenslotte de ideale ijsbreker. De opklapbare, mobiele cateringunit kan gewoon mee in het bagageruim van het vliegtuig, zodat we buitenlandse reizen veel scherper kunnen aanbieden. Meer weten? Mail of bel ons: 071 - 20 20 101. 

Onder de beursbezoekers ook deze beeldschone Française, die onlangs als vierde eindigde bij de Miss France-verkiezing. 

 

Amsterdam Golf Show

We waren met Eatdutchwaffles van de partij tijdens de tiende editie van de Amsterdam Golf Show bij evenement locatie Borchland, naast De Toekomst van Ajax. Een sfeervol evenement, waar een smakelijke impressie van is gemaakt. Met een mooi shot van onze mobiele unit.  

Boston loves our waffles

We did it again. Na ons avontuur voor KLM hebben we afgelopen week weer een lekkere reis naar de USA gemaakt. En dat betekent natuurlijk: gegarandeerd een smakelijke beurs, met heerlijke verse stroopwafels!

Voor Schiphol naar China!

Dutch Food Concepts is all over the world! Deze week zijn onze collega's uitgewaaid naar onder andere Brussel, Amerika én naar China! Laatstgenoemde bestemming is toch wel andere koek, zo bleek al in de voorbereiding. Maar het was alle moeite meer dan waard!

Overige blogs

 

Just do it!

Heerlijk dat het buiten nog volop zomer is. Laten we daar ook vooral zo lang mogelijk van genieten. Zoals deze medewerkers van de Nike campus in Hilversum. Op een zwoele zomeravond genoten ze na werktijd met volle teugen van onze poffertjes! 

Horecatoppers gezocht

Lekker bijverdienen naast school of studie? Of gewoon omdat je op zoek bent naar een nieuwe uitdaging? Mensen van over de hele wereld blij maken met verse stroopwafels, portie poffertjes of bakje popcorn? Hap dan snel toe!

Movie time!

Op een prachtige lentedag hebben we (door Delano Videoproducties) een film laten maken van ons werk op Keukenhof. Smullen maar!