Festivak 2016
Heerlijk om weer van de partij te zijn op Festivak, dé vakbeurs voor de evenementenbranche. Dit jaar in de Nekkerhal in Mechelen, op 9 en 10 november. Ben jij daar ook? Kom gezellig langs! Krijg je iets lekkers. We zijn vandaag en morgen met meerdere cateringconcepten te vinden op stand 28.
Tappen en happen
Waar het bier rijkelijk vloeit, krijgen mensen ook flinke trek. Onze cateringconcepten werden dan ook met open armen ontvangen tijdens het Bockbierfestival in de Beurs van Berlage. De bezoekers konden bovendien niet alleen proeven van nieuwe biercreaties, maar ook van enkele culinaire primeurs van Dutch Food Concepts!
Stagiaire(s) gezocht!
Studenten opgelet! Voor de periode september t/m december zijn we op zoek naar twee enthousiaste stagiaires. Ken of ben jij iemand die zin heeft in deze smakelijke uitdaging? Stuur ons een bericht (info@dutchfoodconcepts.nl) of kom eens langs om een stroopwafel te eten.