Terug naar overzicht

Stagiaire(s) gezocht!

utch Food Concepts biedt uiteenlopende mogelijkheden om binnen ons bedrijf een leerzame en succesvolle stage te lopen. Het hele jaar door, op kantoor en tijdens evenementen. 

Dutch Food Concepts is een jong bedrijf, dat volop in beweging is. Vanwege deze grote groei kunnen wij alle handjes goed gebruiken en zijn we op zoek naar derde- of vierdejaarsstudenten (met rijbewijs) die een meewerkstage willen doen, voor minimaal vijf maanden. Klinkt dit nu al goed? Mail je cv en motivatiebrief naar info@dutchfoodconcepts.nl. Als je meer wilt weten, kun je ook eerst even bellen: 0252-349617. En het is natuurlijk leuk om te lezen hoe jouw voorgangers hun stage hebben ervaren.

 

Never waste a good crisis

Regelmatig krijgen wij de vraag hoe het met ons gaat en wat de crisis ons brengt/heeft gebracht? Voor het regionale ondernemersmagazine 'Into Business' doet eigenaar Joost Kling zijn verhaal. Klik op de titel om het artikel te lezen.

Lichtjesavonden op Madurodam

We zijn nog een beetje aan het bijkomen van de spectaculaire en gezellige lichtjesavonden op Madurodam afgelopen weekend (9/10 december). Vanuit onze gezellige chalets serveerden wij warme chocomel, glühwein, poffertjes, stroopwafels, snert, broodjes rookworst, broodjes kroket, patat en pizzaburgers. 

Vliegend naar 2020

Wat is 2019 weer voorbij gevlogen... Een jaar van ontelbaar veel stroopwafels, poffertjes, wraps en oliebollen. Een jaar met reizen naar Adelaide, Oman, Washington, Boston en fantastisch mooie plekken dicht bij ons kantoor. En een jaar met een hoop blije en gelukkige gezichten. Namens ons hele team willen wij iedereen bedanken voor de opdrachten en de support! Wij gaan ons vast voorbereiden op een nog beter 2020!

Overige blogs

 

Het is weer zover...De Huishoudbeurs

Elk jaar is het weer een groot feest...de Huishoudbeurs. Grote hordes vrouwen, op zoek naar de leukste gadgets en de lekkerste nieuwe smaaksensaties. Zo ook bij Dutch Food Concepts. Dit jaar stond in het teken van 'Health'. Het moment om ons gezondste concept, TortillaWraps, in te zetten. En of dat lekker was...

Afsluiting Keukenhof 2018

Keukenhof 2018 gaat de boeken in als weer een fantastisch seizoen. Gisteravond is het Keukenhof-seizoen smakelijk afgesloten met een (klein) hapje en drankje. Alle toppers, wel of niet op de foto, bedankt!

Voor mensen met smaak

'Mensen met smaak kiezen voor VX Company.' Onder dat motto deelt dit bedrijf tijdens de Tech Days in Rai Amsterdam crêpes uit aan beursbezoekers. En dat levert smakelijke plaatjes op.