Terug naar overzicht

Geen aandelen, maar uitdelen

Op uitnodiging van Bynder waren we van de partij tijdens het OnBrand-congres in de Beurs van Berlage, in hartje Amsterdam. Tijdens de breaks deelden we versgebakken stroopwafels uit aan CEO’s (van multinationals als Uber en Samsung) congres-sprekers en aan hongerige studenten. 

En zoals zij smulden van deze zoete verrassing, zo genoten wij van de vergulde reacties. “I never had a stroopwaffle before”, zei een van de vele international bezoekers met een grote glimlach. “But, oh my god, this tastes like more!”

Ook zulke reacties bij je stand op een beurs of event? Proef hier verder!

 

Tv moment: Ajax - Te Werve

Niet alleen Ajax, maar ook onze stroopwafels scoren fantastisch op deze voetbalavond! Smakelijk stroopwafel vermaak, zo tussen de doelpunten door. Heb jij onze tv-momenten ook gescout?

Nǐ hǎo!

Nǐ hǎo vanuit het prachtige Shanghai. Onze stroopwafeltopper Pieter vervolgd onze internationale toer in jawel: China! Want zoals je kan lezen: stroopwafels make the world go around. Wat een avontuur...

Boston loves our waffles

We did it again. Na ons avontuur voor KLM hebben we afgelopen week weer een lekkere reis naar de USA gemaakt. En dat betekent natuurlijk: gegarandeerd een smakelijke beurs, met heerlijke verse stroopwafels!

Overige blogs

 

Tv moment: Ajax - Te Werve

Niet alleen Ajax, maar ook onze stroopwafels scoren fantastisch op deze voetbalavond! Smakelijk stroopwafel vermaak, zo tussen de doelpunten door. Heb jij onze tv-momenten ook gescout?

Jaarbeurs

In opdracht van de Jaarbeurs Utrecht is in 2018 ons concept ‘Brasserie Holland’ ontwikkeld. Op de drukbezochte 50PLUS Beurs is een terras van meer dan honderd vierkante meter(!) gevuld met onze lekkerste producten. Brasserie Holland staat voor een modern ambachtelijke beleving, met een veelzijdig assortiment alleen echte Nederlandse producten. De ambacht achter de producten is terug te zien in de uitstraling van het terras.

100 jaar Schiphol

Schiphol bestaat 100 jaar en wil dat jubileum graag met iedereen vieren, over de hele wereld. En zo kregen bezoekers van een reisbeurs in Parijs laatst gratis verse stroopwafels vanuit een speciaal aangeklede unit. En de zoete geur van onze stroopwafels bracht heel wat klanten naar de stand van Schiphol. Très bien!