Scholieren gezocht voor diverse werkzaamheden!

Bij ons op kantoor hebben wij regelmatig werk liggen waar wij nu niet aan toe komen. Bijvoorbeeld het schoonmaken van onze gebruikte bakspullen, het inpakken van relatiegeschenken of het stickeren van pakjes. Hiervoor zijn wij op zoek naar 1 of meerdere scholieren die regelmatig na schooltijd een paar uurtjes willen werken.

Afsluiting Keukenhof 2018

Keukenhof 2018 gaat de boeken in als weer een fantastisch seizoen. Gisteravond is het Keukenhof-seizoen smakelijk afgesloten met een (klein) hapje en drankje. Alle toppers, wel of niet op de foto, bedankt!

September Beursmaand

September voelt, waarschijnlijk voor veel bedrijven, als een start van het nieuwe seizoen. Je medewerkers/collega’s zijn weer fris en fruitig teruggekomen van een welverdiende vakantie. Ook ons team is gedurende de schoolvakanties niet compleet geweest, maar het gevoel van een nieuwe start ervaren wij zelden. De maanden juli, augustus en september staan vol met de leukste events, festivals en beurzen, net zoals alle andere maanden.

Overige blogs

 

Foodfestival tussen de dieren!

Waar alle dieren ‘s avonds gaan slapen, komen onze foodconcepten op elk gewenst tijdstip tot leven. Dit weekend staat in het teken van wraps, tosti’s en oliebollen tijdens het leukste en grootste foodfestival tussen de dieren. Dierenpark Amersfoorts' Zoo Zomer festival.

Oliebollenseizoen geopend!

Oudejaarsborrel of nieuwjaarsreceptie? Medewerkers of zakenrelaties verrassen? Bij Dutch Food Concepts is de oliebolgekte losgebarsten! Je kunt bij ons elke dag (t/m 8 januari) terecht voor heerlijke Oliebolls, in kleine en grote hoeveelheden, met of zonder rozijnen. Bestel ze hier

Noordwijker Joost Kling probeert met stroopwafels Amerika te veroveren

Trots op onze eigenaar Joost Kling! Vandaag met een mooi artikel over het ondernemen en het Amerikaanse stroopwafelbedrijf. Heb jij dit smakelijke stuk al gelezen?