Terug naar overzicht

Tappen en happen

Waar het bier rijkelijk vloeit, krijgen mensen ook flinke trek. Onze cateringconcepten werden dan ook met open armen ontvangen tijdens het Bockbierfestival in de Beurs van Berlage. De bezoekers konden bovendien niet alleen proeven van nieuwe biercreaties, maar ook van enkele culinaire primeurs van Dutch Food Concepts!

Naast onze vertrouwde poffertjes boden wij de hongerige bierliefhebbers namelijk ook versgebakken tosti's, heerlijke broodjes kroket en verrassende pizzaburgers aan! Nieuwe cateringconcepten van bekende merken, zoals Beemster en Dr. Oetker.

Dutch Food Concepts op jouw event of locatie? Zo geregeld!

 

Lichtjesavonden op Madurodam

We zijn nog een beetje aan het bijkomen van de spectaculaire en gezellige lichtjesavonden op Madurodam afgelopen weekend (9/10 december). Vanuit onze gezellige chalets serveerden wij warme chocomel, glühwein, poffertjes, stroopwafels, snert, broodjes rookworst, broodjes kroket, patat en pizzaburgers. 

Herfst op Madurodam!

Na een zomer vol zon, zee en strand is het nu tijd voor de herfst. Zo ook op Madurodam. Afgelopen week hebben we onze beach-huisjes omgebouwd in de echte herfstsfeer! Kom jij snel kijken?

Nieuwe aanwinsten

We hebben drie van deze chalets aangeschaft! Vandaag binnen, dit weekend voor het eerst in gebruik. Vanuit onze gezellige chalets serveren wij warme poffertjes, stroopwafels, snert, rookworst, broodjes kroket en glühwein! Laat die gezellige kerstperiode maar beginnen!

Overige blogs

 

Suikerspin in de eigen bedrijfskleur

Suikerspinnen personaliseren? Dat gaat toch niet zomaar. Maar niets is minder waar! Een suikerspin in de eigen bedrijfskleuren is niet alleen een lust voor het oog, maar ook nog eens heel lekker! Welke kleur mogen wij voor jullie 'draaien'?

Bloeiende Paasdagen

Bloeiende Paasdagen waren het. Zo bloeiend en zonnig dat we meteen in het openingsweekend van Keukenhof onze suikerspin- en popcornunit van stal haalden. Kijk onze SweetLilly en Popfun eens shinen in het voorjaarszonnetje. 

Logistiek medewerker gezocht!

Klaar met school, maar nog geen plannen voor het komende jaar? Wij hebben een leuke werkplek voor een Logistiek medewerker met voldoende kansen om door te groeien binnen ons bedrijf. Ben jij iemand die op zoek is naar een uitdaging en ervaring wil opdoen in de horeca, evenementenbranche of festivalwereld? Lees dan snel verder.