Scheuren op Circuit Park Zandvoort
Gas op die.... tosti! Elk jaar weer een racend snel en gaaf event: de Max Verstappen dagen op het circuit van Zandvoort. Spot jij op de foto ons foodcourt van dit jaar?
Scholieren gezocht voor diverse werkzaamheden!
Bij ons op kantoor hebben wij regelmatig werk liggen waar wij nu niet aan toe komen. Bijvoorbeeld het schoonmaken van onze gebruikte bakspullen, het inpakken van relatiegeschenken of het stickeren van pakjes. Hiervoor zijn wij op zoek naar 1 of meerdere scholieren die regelmatig na schooltijd een paar uurtjes willen werken.
Stagiaire(s) gezocht!
Studenten opgelet! Voor de periode september t/m december zijn we op zoek naar twee enthousiaste stagiaires. Ken of ben jij iemand die zin heeft in deze smakelijke uitdaging? Stuur ons een bericht (info@dutchfoodconcepts.nl) of kom eens langs om een stroopwafel te eten.
Overige blogs
Stroopwafels te koop!
Whoehoe! We kregen zoveel positieve reacties op onze special edition blikken (waarvoor dank!), dat onze producten nu ook dagelijks in de regio te koop zijn! We kunnen jullie steun namelijk nog steeds hard gebruiken! Bezoek daarom Bloemenwinkeltje ''De Puk'' aan de Frank van Borselenlaan 3 te Voorhout voor de lekkerste stroopwafelproducten en een mooie bos tulpen!
De Wraps to go store
Conceptcreatie zit in ons bloed. Daarom gingen wij voor het 71e seizoen van 's werelds grootste bloemenpark aan de slag met het invullen van een vernieuwde store. Een store met ons nieuwste en meest booming concept: TortillaWraps.
De geheel nieuwe Wrap & Go store staat voor een hedendaagse saladebar met veel verwijzingen naar verse ingrediënten. De uitstraling van de store heeft ook typisch Nederlandse aspecten, zoals het frame van een Hollandse groentekas.
Vernieuwd recept Belgium Waffles
Na een uitgebreide periode van zoeken, testen en proeven hebben we het eindelijk gevonden; het nieuwe recept voor onze verse Luikse wafels. En wij kunnen al geen genoeg meer krijgen. Wanneer mogen we ze aan jullie laten proeven?



