Een heerlijke zoute beurssnack

Tijdens de IBC, de grootste broadcasting beurs van Nederland, hebben wij een mooie stand mogen ondersteunen met ons popcornconcept. Een heerlijk zoute snack voor alle standbezoekers, met zowel een gepersonaliseerde unit als verpakkingen. Als dat geen lekkere boodschap voor je (potentiële) klanten is!

Poppin' festival vibes

Het zonnetje op je gezicht, een drankje in je hand en heerlijke muziek in je oren. En wat is dan fijner dan een vers portie popcorn, gewoon naar je toe gebracht! Onze belly-trays zijn de droom van iedere festival-ganger!

Overige blogs

 

Never waste a good crisis

Regelmatig krijgen wij de vraag hoe het met ons gaat en wat de crisis ons brengt/heeft gebracht? Voor het regionale ondernemersmagazine 'Into Business' doet eigenaar Joost Kling zijn verhaal. Klik op de titel om het artikel te lezen.

Oliebollen bij Thomas

Op zoek naar vers gebakken oliebollen? 31 december bakken we vanaf 08.00 uur alles vers! Kom gezellig langs om de lekkerste oliebollen van noordwijk te proeven in cafe thomas!

Nieuwe aanwinsten

We hebben drie van deze chalets aangeschaft! Vandaag binnen, dit weekend voor het eerst in gebruik. Vanuit onze gezellige chalets serveren wij warme poffertjes, stroopwafels, snert, rookworst, broodjes kroket en glühwein! Laat die gezellige kerstperiode maar beginnen!