Terug naar overzicht

Voor Schiphol naar China!

Dutch Food Concepts is all over the world! Deze week zijn onze collega's uitgewaaid naar onder andere Brussel, Amerika én naar China! Laatstgenoemde bestemming is toch wel andere koek, zo bleek al in de voorbereiding. Maar het was alle moeite meer dan waard!

Niet alleen smulden de bezoekers van World Routes 2016 in Chengdu van onze stroopwafels, die we uitdeelden namens Schiphol, ook de Chinese media wisten ons te vinden. Tussen het bakken van ruim 3.000 (!) stroopwafels door stond onze collega Freek drie Chinese tv-zenders te woord en werd hij zelfs vereeuwigd door een Koreaanse cartoonist!

China was voor ons een nieuwe bestemming, een project dat we konden realiseren omdat we veel ervaring hebben met catering in het buitenland. Sta je ook op een beurs over de grens en wil je graag met typische Hollandse lekkernijen bezoekers naar je stand trekken? Bel (071 - 20 20 101) of mail ons voor de mogelijkheden. 

 

Dutch Food Girls!

Afgelopen week hebben deze toppers in opdracht van een klant honderden stroopwafels uitgedeeld in Amsterdam en omstreken. En dat volledig in de authentieke Hollandse stijl. Wat een leuke en bovenal lekkere opdracht!

Wethouder Langeveld trakteert verse stroopwafels bij Rustoord en Berkhout

Wat een lekker feest was dit... En wat voelt het goed om mensen blij te maken. Wil jij nou ook het verpleeghuis van jouw opa of oma verrassen? Het zorgpersoneel van een familielid bedanken? Of je medewerkers op iets lekkers trakteren? Voor een actietarief van maar € 150 euro* komen wij langs! Mail naar sales@dutchfoodconcepts.nl of bel naar 0252-349617.

*excl. BTW - Binnen de Bollenstreek geen voorrijkosten

Amsterdam Golf Show

We waren met Eatdutchwaffles van de partij tijdens de tiende editie van de Amsterdam Golf Show bij evenement locatie Borchland, naast De Toekomst van Ajax. Een sfeervol evenement, waar een smakelijke impressie van is gemaakt. Met een mooi shot van onze mobiele unit.  

Overige blogs

 

Say cheese!

Als je échte Hollandse catering verzorgt, kan heerlijke kaas natuurlijk niet ontbreken. En dat pakken we dan meteen goed aan. Ons kaasmeisje Denise liet de bezoekers van Droompark Molengroet tijdens een oergezellig Hollands weekend kennismaken met de lekkerste kaas van Nederland. 

Boston loves our waffles

We did it again. Na ons avontuur voor KLM hebben we afgelopen week weer een lekkere reis naar de USA gemaakt. En dat betekent natuurlijk: gegarandeerd een smakelijke beurs, met heerlijke verse stroopwafels!

Uitbreiding directie DFC

Groot nieuws voor Dutch Food Concepts. De directie is vanaf eind mei uitgebreid met een nieuwe mede-eigenaar: Desiree Vos. In 2013 startte Desiree haar stroopwafelavontuur bij Eatdutchwaffles. In november 2015, met start van Dutch Food Concepts, raakte ze direct al nauw betrokken bij alle processen binnen het nieuwe bedrijf. Samen met Joost Kling heeft Desiree nu de dagelijkse leiding over het bedrijf. De spontane duizendpoot is voor veel klanten en locaties al een bekend gezicht, maar stelt zich bij interesse ook graag aan jouw voor!