Dutch Food Girls!
Afgelopen week hebben deze toppers in opdracht van een klant honderden stroopwafels uitgedeeld in Amsterdam en omstreken. En dat volledig in de authentieke Hollandse stijl. Wat een leuke en bovenal lekkere opdracht!
Afgelopen week hebben deze toppers in opdracht van een klant honderden stroopwafels uitgedeeld in Amsterdam en omstreken. En dat volledig in de authentieke Hollandse stijl. Wat een leuke en bovenal lekkere opdracht!
Wat een lekker feest was dit... En wat voelt het goed om mensen blij te maken. Wil jij nou ook het verpleeghuis van jouw opa of oma verrassen? Het zorgpersoneel van een familielid bedanken? Of je medewerkers op iets lekkers trakteren? Voor een actietarief van maar € 150 euro* komen wij langs! Mail naar sales@dutchfoodconcepts.nl of bel naar 0252-349617.
*excl. BTW - Binnen de Bollenstreek geen voorrijkosten
Uit naam van IPS Technology delen we deze week in München verse stroopwafels uit aan beursbezoekers.
Trots op onze eigenaar Joost Kling! Vandaag met een mooi artikel over het ondernemen en het Amerikaanse stroopwafelbedrijf. Heb jij dit smakelijke stuk al gelezen?
Transportbedrijf Jongeneel (uit Valkenburg Z-H) vierde haar zestigjarig bestaan met een groots opgezette open dag. Speciaal voor deze gelegenheid stonden wij met meerdere concepten opgesteld in een open truck; van de PoffertjesBar tot Broodje Beemster en van de stroopwafel-unit tot Popfun-popcorn.
Heerlijk om weer van de partij te zijn op Festivak, dé vakbeurs voor de evenementenbranche. Dit jaar in de Nekkerhal in Mechelen, op 9 en 10 november. Ben jij daar ook? Kom gezellig langs! Krijg je iets lekkers. We zijn vandaag en morgen met meerdere cateringconcepten te vinden op stand 28.
We gaan iets bijzonders doen deze zomer: onze eerste Summer Tour! Een rondje langs gezinscampings met bijna alleen maar Nederlanders. Voor het eerste rondje doen we meteen drie landen aan! Lees meer over deze 'vakantieplannen' in het nieuwste blog van onze eigenaar.