Foodtrucktour MySolution!

Het oliebollenseizoen is weer begonnen! Meer dan een maand lang iedere dag verse oliebollen, door heel Nederland. Deze week betekent dat oliebollen uitdelen op 7 locaties voor onze klant Mysolution. It's the most wonderful time of the year! #oliebollen #marketing #klantrelaties #bedankt #eetsmakelijk

Nieuw concept: Oliebolls

Tussen Kerst en oudjaar 2015 stonden we voor onze eigen loods oliebollen te bakken. Na een geslaagd evenement (Allerhande Kerstfestival) voor Koopmans hadden we de smaak te pakken en zodoende verkochten we tussen de feestdagen door nog duizenden oliebollen aan bedrijven en particulieren. 

Overige blogs

 

Moederdag traktatie!

Pssst... het is al bijna Moederdag! Heb jij al een cadeautje gescoord? Wij hebben dé verrassing voor alle leeftijden. Vanaf nu verkrijgbaar (samen met onze andere stroopwafelblikken) bij de AH Warmond
of via onze eigen webshop.

Een heerlijke foodtrucktour

Wauw, wat een project! Drie weken, 31 locaties, drie concepten. Een smakelijke samenwerking, om alle klanten van Murr Elektronik te trakteren op een lekkere wrap, tosti of stroopwafel. Onze eerste foodtrucktour, kijk je mee?

This is Holland

Vliegen boven Nederland, elke hoogtepunt van boven zien en genieten van al het pracht dat ons kikkerland te bieden heeft. Dat is This is Holland. De locatie waar wij tijdens de stralende voorjaarsvakantie onze poffertjes en stroopwafels hebben verkocht. Dé perfecte combinatie tussen de uiterlijke en de smakelijke kwaliteiten van Nederland.