Voor Capgemini op Tech-beurs
'Do you want a cookie with your Java?'
Uit naam van het grote technologiebedrijf Capgemini deelden we verse stroopwafels uit voor bezoekers van de European Women in Tech Conference 2016 in RAI Amsterdam. Een bruisende beurs met veel inspirerende (en hongerige:) mensen!
Foodtruck uitbreiding
Net voor de corona-uitbraak hebben we twee foodtrucks aan ons wagenpark toegevoegd. Op maat gemaakt én echte eye-catchers voor de grote events. Hoe cool is dat! Dit voorjaar hebben we mooie locaties gevonden voor onze rijdende concepten. Zo is vanaf juni onze Citroën foodtruck het horeca bij Space Expo en zal de Volkswagen tien dagen lang scholieren blij gemaakt bij 'Musicals in Hangaar 2'.
Wil jij ook zo'n gave truck als horeca-punt op jouw locatie? Neem contact met ons op.
100 jaar Schiphol
Schiphol bestaat 100 jaar en wil dat jubileum graag met iedereen vieren, over de hele wereld. En zo kregen bezoekers van een reisbeurs in Parijs laatst gratis verse stroopwafels vanuit een speciaal aangeklede unit. En de zoete geur van onze stroopwafels bracht heel wat klanten naar de stand van Schiphol. Très bien!
Overige blogs
Beemster tosti's op Oranjerock
Eind augustus was het weer zover... Katwijks grootste muziekfeest Oranjerock. Een groot rock-spektakel met natuurlijk als hoogtepunt de lekkerste tosti's van Beemster, wraps, stroopwafels, pizza's, poffertjes, popcorn en suikerspinnen. Een lekkere en warme editie, om niet snel te vergeten!
Met 5 concepten in Madurodam!
Je ziet het goed, daar ligt een bakje poffertjes. En nee, dit is niet gephotoshopt. Het is een echt bakje, op een echt plein. Tijdens deze herfstvakantie staan we namelijk met vijf concepten in Madurodam! Naast poffertjes kunnen bezoekers tot eind oktober ook smullen van suikerspinnen, popcorn, wafelfriet en stroopwafels!
Congresdag @ World Forum & Tropen Hotel
Vandaag een smakelijke congresdag, op twee bijzondere locaties. Met twee verschillende cateringconcepten.



